Univerzální sypací vozík 800 Comfort

Kód: 0435-20
1 790 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
8.1.2024

Složený kus, pouze osobní odběr

Doporučeno pro trávníky do rozlohy přibl. 800 m2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Doporučeno pro trávníky do rozlohy přibl. 800 m2

Univerzální sypací vozík 800 GARDENA Comfort s šířkou posypu 53 cm a objemem 20 l má mimořádně velkou kapacitu a je vhodný pro rozlehlé plochy. Díky inovativnímu a vysoce elastickému posypovému válci může být materiál rozsypáván optimálním způsobem. Hladký pohyb univerzálního sypacího vozíku je zajištěn díky pohonu dvěma koly. Kola s praktickou funkcí volnoběhu zajišťují, že vozík sype, pouze když je tlačen. Když je sypací vozík tažen zpět, posyp neprobíhá. Univerzální sypací vozík je možné naplnit posypovým materiálem různé velikosti, např. hnojivem, semeny, vápnem, pískem, štěrkem nebo solí. Sypací vozík je tudíž možné používat celoročně. Množství hnojiva nebo semen lze optimálně upravovat podle dávkovací tabulky. Vždy snadné a správné dávkování. Díky tuhé hliníkové rukojeti ve tvaru T může být univerzální sypací vozík snadno používán jednou nebo oběma rukama. Praktická dávkovací páčka s funkcí zapnutí a vypnutí je umístěná přímo na rukojeti a lze ji pohodlně používat. Sypací zásobník je vyroben z vysoce kvalitního plastu a kola mají ten správný záběr pro každé použití na libovolném povrchu. Snadné čištění. Univerzální sypací vozík je možné snadno čistit proudem vody.

Vysoce elastický sypací válec

Vysoce elastický sypací válec umožňuje obzvláště rovnoměrné rozmetávání posypového materiálu různé velikosti. Dodávaná dávkovací tabulka ukazuje správné dávkování.

Vždy správné dávkování

Díky systému Stop-System mají kola při zpětném pohybu funkci volnoběhu. Posyp je tedy prováděn pouze při tlačení sypacího vozíku směrem dopředu. Je tak účinně zabráněno nadměrnému dávkování.

Jednoduchá obsluha

Na rukojeti sypacího vozíku lze snadno aktivovat funkci zapnutí a vypnutí.

Úspora času

S mimořádně velkým objemem 20 l můžete pracovat nepřetržitě. Velké plochy lze osazovat nebo hnojit na jeden záběr.

Specifikace
Pracovní kapacita, m² 800 m²
Šířka posypu 0.53 m
Objem 20 l

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sypací vozíky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: