Gardena Robotická sekačka SILENO city, 600 m²

Kód: 15010-32
20 890 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
29.4.2024

Výkonná robotická sekačka pro trávníky do 600 m²

Tichá, všestranná a inteligentně navržená – to je GARDENA robotická sekačka SILENO city 600 m². SILENO city je ideální pro menší trávníky, poskytuje vysoký výkon a pohodlné sečení. Pomocí aplikace GARDENA Bluetooth® jednoduše zvednete svůj chytrý telefon a zadáte velikost trávníku, požadované dny sečení a preferovaný čas zahájení. 

Detailní informace

Vlastní prodejna
Odběrné místo
prodejna - K myslivně 5, Ostrava, 70800

Detailní popis produktu

 

Výkonná robotická sekačka pro trávníky do 600 m²

Tichá, všestranná a inteligentně navržená – to je GARDENA robotická sekačka SILENO city 600 m². SILENO city je ideální pro menší trávníky, poskytuje vysoký výkon a pohodlné sečení. Pomocí aplikace GARDENA Bluetooth® jednoduše zvednete svůj chytrý telefon a zadáte velikost trávníku, požadované dny sečení a preferovaný čas zahájení. Vaše robotická sekačka si vytvoří plán a je připravena vyrazit. Svou sekačku SILENO city můžete pohodlně ovládat přes Bluetooth® ze vzdálenosti až 10 m. Váš sekací robot vypočítá potřebnou dobu sečení trávy a asistent plánování v aplikaci GARDENA Bluetooth® vám pomůže udržet vaši zahradu v pořádku. Díky tichému motoru s nejnižší hladinou hluku 57 db(A) ve své třídě si vy ani vaši sousedé nevšimnete, že vaše robotická sekačka pracuje. Sofistikovaná funkce CorridorCut bez problémů navádí robotickou sekačku při sečení v úzkých prostorách a úzkých rozích o šířce pouhých 60 centimetrů mezi ohraničujícími vodiči. CorridorCut dokonce vyvede vaši robotickou sekačku ze zapeklitých slepých uliček. Robot vedený systémem SensorControl sám posuzuje, jak často potřebuje váš trávník sekat a rozjíždí se v nejlepší frekvencí podle intenzity růstu trávy. Váš šikovný malý pomocník poseká trávu co nejefektivněji. Díky funkcím Auto Weather and Terrain SILENO city vyjede a poseká trávník sám, bez ohledu na počasí, déšť nebo sluneční svit. Chytrá robotická sekačka zaregistruje, zda je země zmrzlá nebo je příliš mrazivo a robot zastaví svůj program, dokud země nerozmrzne. Ohraničující vodič ukazuje sekačce SILENO city, která část zahrady by měla být posečena. Podobně naváděcí drát nasměruje robotickou sekačku spolehlivě a plně automaticky kolem všech ploch sečení. Vaše sekačka bez problémů projede úzkými prostory a nakonec se vrátí domů do nabíjecí stanice. Seče zcela autonomně, což vám dává více času soustředit se na to, co máte na zahradě rádi. Problémem nejsou ani svahy nebo sklony až 35 procent. SILENO city lze snadno umýt pomocí zahradní hadice, jednodušší už to být nemůže. Sekání trávy je se sekačkou SILENO city tak snadné, jen se posadíte, relaxujete a necháte robotickou sekačku, aby za vás udělala těžkou práci. Budete se divit, jak jste to bez něj předtím zvládli! Aplikace GARDENA Bluetooth® vás intuitivně provede úvodní instalací. SILENO: s inteligentní robotickou sekačkou na trávu bude váš trávník vždy vypadat nádherně upravený. SILENO.

Abyste mohli používat aplikaci GARDENA Bluetooth® a funkce vašich zahradních přístrojů GARDENA Bluetooth®, je nutná online registrace a nastavení uživatelského účtu u společnosti GARDENA nebo u Husqvarna Group. K založení uživatelského účtu GARDENA je nutné uživatelské jméno a e-mailová adresa. Při nastavování stačí postupovat podle pokynů zobrazených v aplikaci. Mimochodem: při nastavování svého uživatelského účtu GARDENA můžete použít uživatelské jméno, které si zvolíte. Pokud nechcete, nemusíte používat své jméno a příjmení. Poskytnutý e-mailový účet slouží k ověření, že jste pro přístup k e-mailovému účtu oprávněnou osobou. Zde můžete také použít e-mailovou adresu, která vaše jméno a/nebo příjmení neobsahuje. Více informací o tomto naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů (https://privacyportal.husqvarnagroup.com/int/privacy-notice/). Máte-li jakékoli dotazy ohledně online registrace, můžete také kontaktovat distributora ve vaší zemi nebo kontaktovat service@gardena.cz. Naši kolegové v zákaznickém servisu vám s vaším dotazem rádi pomohou.

Bluetooth® připojení

Jednoduše si vezměte do ruky svůj smartphone a snadno nastavíte svou robotickou sekačku SILENO pomocí aplikace GARDENA Bluetooth® ze vzdálenosti až 10 m. Funkce EasyApp Control, Auto Schedule a EasyConfig patří k vlastnostem pro snadnou instalaci a použití bez zbytečných potíží.

Pro-silent: velmi tichá

Relaxujte ve své zahradě, zatímco SILENO city bude tiše pracovat. S nejnižší hladinou hluku ve své třídě (57db A) vás nebude vůbec rušit.

Auto Weather & Terrain: automaticky podle počasí a terénu

SILENO city je sezónní pomocník, který pracuje za každého počasí, ať prší nebo svítí slunce. Tato sekačka poseká travnaté plochy všech tvarů, od jednoduchých po členité, zvládne také svahy se sklonem až 35 procent.

Ideální pro malé a členité travnaté plochy

GARDENA SILENO city seká malé a členité travnaté plochy zcela automaticky, spolehlivě, bez pruhů a rovnoměrně. Bez problémů zvládne úzké koridory a těsné průchody. Nabíjecí stanice může být také umístěna libovolně, téměř bez omezení.

Bezpečná a tichá

Ohraničujíci vodič určuje žací plochu flexibilně a přesto spolehlivě - zajišťuje, že sekačka na trávu bude sekat pouze v uvedené oblasti. Vysoce citlivé snímače kolize zaručují zastavení sekačky na trávu před zahradními překážkami. Při nadzvednutí sekačky způsobí další sada senzorů okamžité zastavení nožů, čímž se předchází zranění.


Technické specifikace
Číslo položky 15010-32
EAN-kód 4078500062787
Produktivita
Pracovní kapacita 600 m² ±20%
Systém nabíjení Automatický
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy 35 %
Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky 10 %
Výrobek
Řízení pomocí aplikace GARDENA Bluetooth® aplikace (je nutná online registrace, viz popis)
Informační panel Monochromatický grafický displej 2,1”
Timer (časový spínač) Ano
Typ rukojeti Integrovaná
Aktualizace firmware USB
Index ochrany (IP kód) IPX5
Napájení a nabíjení
Typ akumulátoru Lion
Typická doba nabíjení 75 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití 65 min
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití 4.5 kWh
Motor a žací systém
Žací systém 3 otočné nože ostré jako břitva
Výška sečení, min-max 20-50 mm
Šířka záběru, cm 16 cm
Obousměrné otáčení žacího disku Ano
Požadovaná pracovní doba (sečení & nabíjení) 13 h for maximum area capacity
Hladina hluku
Hladina hluku vnímaná 57 dB(A)
Bezpečnostní funkce
Alarm Žádný
PIN kód Ano
Senzor pro zvednutí Ano
Senzor náklonu Ano
Příslušenství pro instalaci
Vodič ohraničující smyčky 150 m
Nízkonapěťový kabel 5 m
Skoby 200 ks
Celkové rozměry
Velikost výrobku, DxŠxV 55x38x23 cm
Hmotnost, kg 7.3 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Sekačky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: