Gardena Robotická sekačka SILENO life, 1000 m²

Kód: 15102-32
31 500 Kč –8 %
Gardena Robotická sekačka SILENO life, 1000 m²
31 500 Kč –8 % 28 900 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
29.2.2024

Detailní informace

Vlastní prodejna
Odběrné místo
prodejna - K myslivně 5, Ostrava, 70800

Detailní popis produktu

 

Výkonná robotická sekačka na trávník do velikosti až 1000 m²


GARDENA robotická sekačka SILENO life 1000 m² je nehlučná, všestranná a inteligentní robotická sekačka se skvělou konektivitou, ideální pro váš středně velký trávník. Pomocí aplikace GARDENA Bluetooth® zadejte pomocí svého chytrého telefonu rozměry trávníku a dobu sečení a pak můžete bez problémů vyrazit. Aplikace GARDENA Bluetooth® vás instalací intuitivně provede krok za krokem. Nastavení vaší SILENO life je snadné pomocí EasyApp Control přes Bluetooth® až na vzdálenost 10 m. Aplikace GARDENA Bluetooth® vám nabízí asistenta plánování, který vám pomůže udržet vaši zahradu v pořádku. SILENO life ví, jak často a jak nejlépe sekat trávník. Sekačka SILENO life je jednou z nejtišších sekaček na trhu, s nejnižší hlučností ve své třídě, pouhých 57 dB(A), nebudete rušit své sousedy. Systém CorridorCut vede sekačku úzkými prostory od 60 cm mezi ohraničujícími vodiči a bezchybně poseče i slepé konce. SensorControl poskytuje větší přesnost, robot sám posuzuje, jak často váš trávník potřebuje sekat, a vyjíždí přesně ve správné frekvenci v souladu s růstem trávy. S funkcí Auto Weather and Terrain seká SILENO life ve všech ročních obdobích, bez ohledu na počasí, i když prší. Díky senzoru mrazu vaše robotická sekačka zaznamená, zda je půda zamrzlá, a pozastaví svůj program, dokud půda nerozmrzne. Ohraničující vodič signalizuje SILENO life, která část zahrady by měla být posečena. Podobně naváděcí kabel nasměruje robotickou sekačku plně automaticky kolem všech oblastí sečení, přes stísněné prostory a nakonec zpět do nabíjecí stanice. Sklony nebo sklony až 35 procent nejsou žádný problém. SILENO life lze snadno vyčistit zahradní hadicí. Sečení trávy je se sekačkou SILENO life tak snadné, jen se posadíte, relaxujete a necháte robotickou sekačku pracovat za vás. Se sekačkou SILENO life značky GARDENA bude váš trávník vždy vypadat nádherně upravený.

Bluetooth® připojení

Jednoduše si vezměte do ruky svůj smartphone a snadno nastavíte svou robotickou sekačku SILENO life pomocí aplikace GARDENA Bluetooth® ze vzdálenosti až 10 m. Funkce EasyApp Control, Auto Schedule a EasyConfig patří k vlastnostem pro snadnou instalaci a použití bez zbytečných potíží.

Pro-silent: velmi tichá

Relaxujte ve své zahradě, zatímco SILENO life bude tiše pracovat. S nejnižší hladinou hluku ve své třídě (57db A) vás nebude vůbec rušit.

Al-precise: přesnost

Tato sekačka je expert-navigátor, se spolehlivou přesností zvládá i nejužší prostory a nejtěsnější zákoutí.

Auto Weather & Terrain: automaticky podle počasí a terénu

SILENO life je sezónní pomocník, který pracuje za každého počasí, ať prší nebo svítí slunce. Tato sekačka poseká travnaté plochy všech tvarů, od jednoduchých po členité, zvládne také svahy se sklonem až 35 procent.

Ideální pro středně velké a členité travnaté plochy

GARDENA robotická sekačka smart SILENO life poseká středně velké travnaté plochy zcela automaticky, spolehlivě, bez pruhů a rovnoměrně. Bez problémů zvládne i úzká místa a těsné pasáže. Nabíjecí stanici lze také umístit flexibilně téměř bez omezení.

Bezpečná a tichá

Ohraničujíci vodič určuje žací plochu flexibilně a přesto spolehlivě - zajišťuje, že sekačka na trávu bude sekat pouze v uvedené oblasti. Vysoce citlivé snímače kolize zaručují zastavení sekačky na trávu před zahradními překážkami. Při nadzvednutí sekačky způsobí další sada senzorů okamžité zastavení nožů, čímž se předchází zranění.

Technické specifikace
Číslo položky 15102-32
EAN-kód 4078500043724
Produktivita
Pracovní kapacita 1000 m² ±20%
Systém nabíjení Automatický
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy 35 %
Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky 10 %
Výrobek
Řízení pomocí aplikace GARDENA Bluetooth® aplikace (je nutná online registrace, viz popis)
Informační panel Monochromatický grafický displej 2,1”
Timer (časový spínač) Ano
Typ rukojeti Integrovaná
Aktualizace firmware USB
Index ochrany (IP kód) IPX5
Napájení a nabíjení
Typ akumulátoru Lion
Typická doba nabíjení 60 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití 65 min
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití 6 kWh
Žací systém 3 otočné nože ostré jako břitva
Výška sečení, min-max 20-50 mm
Šířka záběru, cm 22 cm
Obousměrné otáčení žacího disku Ano
Požadovaná pracovní doba (sečení & nabíjení) 15 h for maximum area capacity
Hladina hluku
Hladina hluku vnímaná 57 dB(A)
Alarm Ano
PIN kód Ano
Senzor pro zvednutí Ano
Senzor náklonu Ano
Příslušenství pro instalaci
Vodič ohraničující smyčky 200 m
Nízkonapěťový kabel 5 m
Skoby 300 ks
Celkové rozměry
Velikost výrobku, DxŠxV 58x39x23 cm
Hmotnost, kg 8.3 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Sekačky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: