Gardena Nůžky GripCut

Kód: 12213-20
499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Vlastní prodejna
Odběrné místo
prodejna - K myslivně 5, Ostrava, 70800

Detailní popis produktu

Nůžky na sklizeň s chytrou funkcí zachytávání

Nůžky GripCut značky GARDENA jsou vybaveny úchopem a díky vestavěné funkci držení umožňují současně stříhat a držet sklízené rostliny. Všestrannost nůžek GripCut je mimořádně užitečná: nastříháte si čerstvé bylinky, jako je petrželka nebo pažitka, a zároveň je držíte. Snazší je zejména sklizeň chilli papriček, protože vaše prsty nepřijdou do styku s pálivými silicemi. Nic z vaší sklizně nespadne na zem a navíc máte volnou ruku na držení misky nebo sítka, takže se už nemusíte stále ohýbat, abyste si bylinky odložili do nádoby položené na zemi. Při střihu velmi přesvědčí kvalitní a odolné nože z nerezové oceli. S ostrými břity můžete provádět čisté a přesné střihy až ke špičce. Díky ergonomickým rukojetím ErgoTec s měkkými komponenty se sklízecí nůžky perfektně drží v ruce a jsou protiskluzové. Jednoruční uzamykací mechanismus vám pomůže bezpečně uzavřít nůžky GripCut pro uskladnění. Nože jsou bezpečné pro potraviny a nevydávají žádnou chuť ani zápach. Pro snadné čištění stačí chapač nejprve odejmout a poté jej spolu s nůžkami GripCut vložit do myčky. GARDENA podtrhuje vysokou kvalitu nůžek GripCut dlouhou zárukou výrobce v trvání 25 let od registrace na gardena.com/registration do 3 měsíců od nákupu. Opatrné zacházení. GARDENA mikrostřih.

Vlastnosti

12213-20-L-033

Nůžky pro čistý a přesný střih

Vysoce kvalitní nože jsou vyrobeny z nerezové oceli a přesvědčí svou odolností. Dlouhé a ostré nože umožňují čisté a přesné střihy až ke špičce.

12213-20-L-034

Chytrá a praktická uchopovací funkce

Integrovaný chapač GripCut umožňuje současné stříhání a držení pouze jednou rukou. Díky tomu je možné stříhat a držet například petrželku a jedna ruka zůstává vždy volná pro držení sítka nebo misky. Chapač lze snadno odpojit pro čištění.

12213-20-L-008

Bezpečná a snadná manipulace

Díky ergonomickým rukojetím ErgoTec se nůžky GripCut pohodlně drží v ruce. Rukojeti s měkkými komponenty zajišťují protiskluzovou manipulaci.

12213-20-L-018

Snadné a bezpečné uzamykání

Jednoruční uzamykací mechanismus lze ovládat pouze jednou rukou a nůžky pevně uzamknout nebo odemknout.

12211-20-P-011_cmyk

Bezpečné pro potraviny

Nože jsou bezpečné pro styk s potravinami a neovlivňují vůni ani chuť jídla.

12211-20-F-008

Vhodné do myčky nádobí

Díky vysoce kvalitním materiálům jsou FreshCut zdravotně nezávadné, takže je lze v případě potřeby mýt v myčce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nůžky na větve
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: