Hozelock nástěnný box na hadici Autoreel s 30m hadici + stříkací pistole Rose Spray

Kód: 24033535
3 490 Kč –2 %
e2e4e3c4d4b7bc27cdd8ec51c10f13cc mm2000x2000
3 490 Kč –2 % 3 390 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mezi hlavní výhody patří:

·         Silná pružina automaticky navíjí hadici bez zauzlování, zamotávání nebo námahy

·         Nástěnná montáž s otočným čepem o 180 stupňů vám umožní dosáhnout na každou oblast vaší zahrady

·         Kompletní se všemi armaturami, které potřebujete pro připojení k vašemu kohoutku a zahájení zavlažování

Snadné použití – Auto Reel hladce a snadno odvíjí hadici. Mechanismus navijáku se automaticky zablokuje, takže hadici nemusíte držet napnutou. Chcete-li odvinout další hadici, jednoduše hadici zatáhněte a mechanismus se odblokuje.

Sama se odloží – když je čas převinout hadici, jednoduchým zatažením se buben odjistí a řízení převezme patentovaný systém automatického navíjení Auto Reel. Brzdný mechanismus zajišťuje kontrolované navíjení, zatímco systém vrstvení úhledně navíjí hadici bez zauzlování nebo zamotávání.

Čistý, uklizený a chráněný – Auto Reel úhledně ukládá a chrání hadici v pevném polypropylenovém pouzdře odolném vůči UV záření, což zajišťuje, že hadice zůstane chráněna.

Nástěnný věšák s pokrytím 180 stupňů – robustní nástěnný držák umožňuje navijáku Auto Reel otočit o 180 stupňů, což vám umožní dosáhnout na každou část vaší zahrady a po použití jej uložit naplocho ke zdi.

Napájecí hadice a parkovací bod – úhledně skladujte napájecí hadici, když se nepoužívá. To je užitečné zejména při úklidu jednotky v zimě. Netěsnící parkovací bod zabraňuje kapání při skladování ve vaší kůlně nebo garáži

Zarážka hadice – zabraňuje úplnému zatažení hadice do jednotky, což znamená, že hadice je vždy snadno dostupná.

Integrovaná dětská pojistka – tato pohodlná pojistka zabraňuje vytažení hadice dětmi a zajišťuje, že hadice bude vytažena pouze v případě potřeby.

K dispozici v ideální velikosti pro vaši zahradu – Auto Reel má možnosti hadic pro zahrady všech velikostí, od 10 m do 40 m délky.

Všechny armatury, které potřebujete – kompletní s kohoutkovými konektory, měkkými nástavci na hadici, napájecí hadicí a nastavitelnou rozprašovací tryskou, váš Auto Reel je dodáván se všemi nezbytnými díly, které potřebujete k okamžitému zavlažování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vozíky a držáky na zahradní hadice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: