Rain Clik NO (Normally Open) - reverzní čidlo srážek
Kód: 12131
Odběrné místo
prodejna - K myslivně 5, Ostrava, 70800
Detailní popis produktu
Senzor srážek se spínačem NO (v klidovém stavu rozepnuto, při aktivaci sepne mikrospínač). Funkce Quick Response (okamžitá aktivace - 2-5 min, zpětná deaktivace do 4 hod), regulace rychlosti vysychání, ALU konzole. Pro ovl. jednotky 9 a 24V
Dešťový senzor s funkcí Quick Response - okamžitá aktivace senzoru v případě srážek. Vhodný pro všechny ovládací jednotky, které mají senzorový vstup aktivovaný spínačem typu NO (v neaktivním stavu je mikrospínač rozpojen).
Dešťový senzor se dvěma aktivačními systémy v případě srážek:
Quick Response - v případě deště dojde k aktivaci tohoto systému ve velmi krátkém čase (do pěti minut). Pokud se jedná jen o krátký déšť, deaktivuje se tento systém do 4 hodin (slunečné počasí, přeháňky).
- Hlavní senzor - v případě dlouhého deště je tento senzor aktivován po napršení cca 3 mm srážek.
- Rychlost deaktivace hlavní části je regulovatelná pomocí nastavitelných větracích otvorů. Senzor se obvykle připojuje na k tomu určené svorky ovládací jednotky, pokud jednotka nemá senzorový vstup, lze senzor zapojit do obvodu společného vodiče (v závlahových systémech obvykle označen COM)
- Montáž pomocí konzole
| Bezdrátové připojení k ovládací jednotce | Ne | |
| Aktivační srážková výška | 3 mm | |
| Délka kabelu dodaného k senzoru (L) | 7,5 m | |
| Max. vzdálenost jednotka - senzor (L) | 30 m | |
| Typ mikrospínače v senzoru | NO | |
| Max. spínaný proud (I) | 3 A | |
| Počet připojovacích vodičů | 3 | |
| Rozsah provozních teplot | 0 až +54 °C | |
| Rozměry (v x š x h) | 6,4 V x 18 L cm | |
| Hmotnost | 0,275 kg | |
| Barva | Bílá | |
| Náhradní díly k dispozici | Ano | |
| Výrobce | Hunter ind. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řízení závlahy, ventily, boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 10611698145590 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
