POSTŘIKOVAČ Zahradní Marolex Master Ergo 2000, 2l

Kód: S013.101
309 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Detailní informace

Vlastní prodejna
Odběrné místo
prodejna - K myslivně 5, Ostrava, 70800

Detailní popis produktu

Pro zahrádkářské nadšence jsme vytvořili mistrovský ergo™ postřikovač, ale jeho chytrá řešení ocení i profesionální uživatelé. Mysleli jsme i na bezpečnost – díky připevnění nástavce získáte jak větší rozsah práce, tak i vynesení kapaliny. Ergonomie používání, hladké tvary, chytrá řešení nás naplňují hrdostí.

Ekologická ochrana zeleniny a bylin

V době zvyšujícího se povědomí se mnozí z nás rozhodují pro ekologické postřiky přírodními prostředky. Hlavní postřikovač zde bude perfektní jako vynikající stříkací zařízení a díky širokému nálevu jej snadno naplníte přípravkem, který si sami připravíte.

 

Ochrana proti škůdcům

Napadení škůdci je náhodná záležitost a je těžké se na něj připravit, ale stojí za to mít nástroj, jak s ním rychle bojovat. Díky možnosti postřiku v každé poloze je master ergo ideální pro boj s obtížnými škůdci.

 

Postřik proti houbovým chorobám

Někdy se plíseň objeví v zeleninové zahradě nebo na růžových keřích. Díky použití 30 nebo 15 centimetrové tyče je můžete stříkat bez ohledu na ostré hroty růže nebo se pohodlně a bezpečně dostat k listům rajčat.

 

Kropení výsevu osiva

Všichni víme, co se stane, když zasetáme semena velkým proudem, budou propláchnuta. Abyste tomu zabránili, musíte použít postřikovač. Mistrovský ergo postřikovač je ideální, protože můžete snadno nastavit správný typ paprsku; Stačí vybrat trysku, jejíž výběr je velký.

 

3D Flex je konstrukce, která poskytuje větší svobodu použití. Postřikovače s technologií 3D Flex mohou pracovat v jakékoli poloze, dokonce i s nádrží směrem nahoru. Díky tomuto řešení se dostanete i do těch nejnepřístupnějších zákoutí s nebývalou lehkostí.

 

2000

CELKOVÁ KAPACITA

2,40 l

PRACOVNÍ KAPACITA

2,00 l

TLAK

0,4 MPa

VÁHA NETTO

0,60 kg

VÝŠKA

Průměr 308 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Postřikovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: