Gutta Gardentec Standard PROFI 6 x 2,5m PC 6 mm + doprava zdarma

Kód: 4394301
ZDARMAZDARMA
Gutta Gardentec Standard PROFI 6 x 2,5m PC 6 mm + doprava zdarma
25 783 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

U tohoto produktu je možná pouze platba předem. Skleník Vám po připsání částky na náš účet bude doručen na Vámi uvedenou adresu do 7-10 dnů.

NABÍZÍME MONTÁŽ SKLENÍKŮ -  PROVÁDÍME JI POUZE U SKLENÍKŮ ZAKOUPENÝCH U NÁS, pro objednání postačí přidat do objednávky poznámku, že máte zájem o odbornou montáž, není součásti ceny skleníku - CENÍK MONTÁŽE

Detailní informace

Vlastní prodejna
Odběrné místo
prodejna - K myslivně 5, Ostrava, 70800

Detailní popis produktu

 • Jako dárek k objednávce obdržíte:

  Dopravu po celé ČR zdarma

 

 • Obloukový skleník Gardentec Standard (Profi) je extrémně odolný zahradní skleník, který osloví každého zahrádkáře svými rozměry a technickým provedením. Konstrukce je vyrobena z pozinkovaných profilů o síle 1 mm, což je až o 30 % více než nabízí např. ruské skleníky Volya LLC. Zasklení je tvořeno 4 mm nebo ve verzi Profi 6 mm vysokogramážním dutinkovým polykarbonýten s UV ochranou, který má zvýšené tepelně izolační vlastnosti, oproti běžně prodávaným skleníkům. Námi dodávaný polykarbonát splňuje veškeré podmínky pro udělení atestace zdravotní nezávadnosti toxikologickým centrem vydaným státním zdravotním ústavem. Můžete si tak bez obav o své zdraví nerušeně pěstovat zeleninu. 
 • Další specialitou tohoto skleníku je základový bezúdržbový profil, který zajišťuje stabilitu konstrukce. Skleník Gardentec Standard tak lze upevnit podle priority každého zákazníka. Skleník je možné kotvit uživatelsky velice snadným zapuštěním do země (fixaci skleníku zajišťují silné kotvy ve tvaru "T", které nepovolí jeho uvolnění). Zahradní skleníky dodáváme jako stavebnici o šířce 2,5 m a délce 2, 4, 6 a 8 m (žárově pozinkovaná konstrukce + polykarbonát Guttagliss) s podrobným montážním návodem. Součástí skleníku je též větrací střešní okna, které vám zabrání přehřátí rostlin. Šířka 85 cm a výška dveří 211 cm umožní pohodlný vjezd do skleníku i s kolečkem. Zadní čelo skleníku je zcela uzavřené - skleník není průchozí.
 • Gardentec Standard obsahuje vzpěry, které zpevňují skleník před větrem nebo sněhem. Tím je zaručeno vyšší dovolené zatížení skleníku. Pro podmínky do 500 m n. m. zcela ideální. Pro horské oblasti doporučujeme přes zimu využít např. teleskopickou tyč, která zaručí několikanásobně vyšší zatížení sněhem. Na zahradní skleníky Gardentec Standard poskytujeme záruku 3 roky na konstrukci a až 10 let na polykarbonát
 • Vzhledem k poptávce našich zákazníků nabízíme odbornou montáž všech námi dodávaných zahradních skleníků. Stavbu skleníku provede odborně proškolený tým. Pro objednání postačí přidat do objednávky poznámku, že máte zájem o odbornou montáž. Poté Vás kontaktuje náš technik a domluví s Vámi vše potřebné. Orientační ceník montáže najdete zde:
 • Dále jsme schopni pro Vámi vybraný skleník (a nejen pro něj) navrhnout a zrealizovat kompletní závlahový systém dle vašich potřeb a požadavků. Máte-li zájem o cenovou nabídku postačí opět dopsat poznámku k objednávce.
 • Tloušťka pozink. plechu 1 mm (o 30 % silnější než u běžných obloukových skleníků)
 • Šířka skleníku 2,5 m - dostatek prostoru pro chodník
 • Obsahuje bezúdržbovou základnu
 • Zdravotně nezávadný polykabonát Guttagliss s certifikací SZÚ
 • Skvělý poměr rozměr / kvalita / cena
 • Montáž skleníku do země i na podezdívku
  • - tvar lomený oblouk
   - dovolené zatížení 240 kg/m2
   - šířka 2,5 m
   - výška 2,45 m
   - délka 2 m; 4 m; 6 m; 8 m
   - počet střešních oken
     2 m - 1 ks
     4 m - 2 ks
     6 m - 3 ks
     8 m - 4 ks
   - materiál zasklení Standard polykarbonát Guttagliss DUAL BOX 4 mm
   - materiál zasklení Standard Profi polykarbonát Guttagliss DUAL BOX 6 mm
   - certifikace polykarbonátu ano
   - UV ochrana ano (jednostranná)
   - materiál konstrukce profilovaná pozinkovaná ocel 
   - tloušťka profilu 1 mm
   - šířka profilu 78 mm
   - dveře čelní 1 ks
   - větrací okénko čelní 1 ks
   - střešní větrací okénko ano (součastí balení)
   - sada těsnění ano
   - výztuhy skleníku ano
   - základový rám ano
   - ukotvení polykarbonátu šrouby s podložkami a maticemi M5

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní skleníky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1000 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: