Kärcher robotický vysavač s mopováním RCV 5 Comfort
Kód: 1.269-650.0
Odběrné místo
prodejna - K myslivně 5, Ostrava, 70800
Detailní popis produktu
Popis
RCV 5 Comfort kombinuje umělou inteligenci s dvojitým laserovým systémem a kamerou, aby rozpoznal překážky, jako jsou kabely nebo boty, a bezpečně je objel. Po spuštění začne robot samostatně vysávat: suché nečistoty spolehlivě dopraví do odpadní nádoby rotující kartáč, boční kartáče a výkonný ventilátor. Ultrazvukový senzor koberců detekuje koberce a aktivuje výkonný režim vysávání Auto Boost. Volitelně může být RCV 5 vybaven stírací jednotkou, takže dokáže také vytírat podlahy. V režimu vytírání se robot automaticky vyhýbá kobercům. Pomocí detekce prostředí LiDAR vytváří RCV 5 mapu místnosti, kterou lze přizpůsobit v aplikaci. Můžete tak definovat oblasti, které se mají vždy pouze vysávat nebo pouze vytírat. Robot se aktivuje pomocí aplikace, přednastaveného plánu nebo stisknutím tlačítka. V aplikaci lze sledovat stav úklidu. V případě problémů vydává RCV 5 upozornění prostřednictvím hlasového výstupu. Po dokončení svého úkolu nebo v případě potřeby mezi tím se automaticky vrátí do chytré nabíjecí a samočinné stanice, kde automaticky vyprázdní nádobu na prach a dobije baterii.
Funkce
Mokré vytírání
- Pro ještě lepší výsledky čištění může RCV 5 mopovat. V případě potřeby použijte k tomu určený hadřík z mikrovlákna, naplňte nádržku na čistou vodu a můžete vysavač poslat do akce.
- Robotický vysavač RCV 5 lze použít buď pouze pro suché čištění, pouze pro mokré mopování, nebo s oběma možnostmi dohromady v kombinovaném režimu čištění.
- S rychlou a robustní navigací LiDAR robot s přesností skenuje a mapuje místnosti a zajišťuje nejlepší orientaci pro spolehlivé úklidové cesty i ve tmě.
- Duální laserový senzor a kamera na robotu dokonce umožňují rozpoznat malé nebo ploché předměty, které jsou pro systém LiDAR příliš malé (např. boty, ponožky nebo kabely).
- Pokud systém duální laserové kamery detekuje překážky, začlení je do mapy. Robot kolem nich projíždí inteligentním navigačním manévrem, aby se zabránilo uvíznutí nebo poškození.
- RCV 5 automaticky detekuje kobercové povrchy pomocí ultrazvukového senzoru a zobrazuje je na mapě v aplikaci.
- Pokud je aktivováno mokré mopování, robot se vyhne detekovaným kobercovým povrchům a obejde je.
- Funkce Auto Boost zvyšuje sací výkon na kobercových površích podle potřeby pro ještě lepší výsledky čištění.
- Kärcher jako výrobce se sídlem v Německu klade velký důraz na ochranu dat a dbá na to, aby byly splněny všechny platné zákonné požadavky v tomto ohledu.
- Celý přenos dat mezi aplikací Home Robots na vašem smartphonu a vaším robotickým vysavačem a mopem probíhá přes cloud na servery umístěné pouze v Německu.
- Pravidelné aktualizace zlepšují a rozšiřují výkon robotického vysavače a aplikace. To také znamená, že zabezpečení systému je neustále aktualizováno, aby odpovídalo aktuálním specifikacím.
- RCV 5 používá hlasový výstup k poskytování důležitých informací a sdílení aktuálního stavu.
- Pokud robotický vysavač RCV 5 potřebuje pomoc nebo servis, sdělí vám to hlasovým výstupem.
- Aplikaci lze použít k přizpůsobení mnoha nastavení tak, aby odpovídala individuálním preferencím.
- Pomocí aplikace můžete konfigurovat čisticího robota RCV 5 a ovládat jej z libovolného místa. I když nejste doma. První propojení je však potřeba učinit na zaheslované Wi-Fi síti.
- Prostřednictvím aplikace jsou dostupné informace o aktuálním stavu zařízení a aktuální průběh čištění.
- Aplikace může uložit více map, např. pro více podlaží.
- Je možné definovat zóny, kam si nepřejete, aby robotický vysavač jezdil uklízet (např. škrabadlo pro kočky, hřiště v dětských pokojích nebo překážky apod.).
- Zvolení vybraných oblastí, které se mají čistit vícekrát, čistit v režimu intenzivního čištění nebo vytírat větším množstvím vody.
- Definice různých parametrů čištění v aplikaci pro jednotlivé oblasti místností (např. sací výkon nebo objem vody, počet čištění na určenou plochu).
- Rutinní automatické vyprazdňování zásobníku na prach výrazně prodlužuje dobu autonomního čištění RCV 5.
- Zásobník na prach RCV 5 není třeba vyprazdňovat ručně, čímž se eliminuje kontakt s prachem a nečistotami.
- Běžné vyprazdňování prachové nádoby zaručuje, že sací výkon RCV 5 je vždy vysoký.
- Filtrační sáček z vliesu spolehlivě zachytí prach a nečistoty.
- Zachycené nečistoty se snadno a hygienicky odstraňují.
- Otvor vliesového filtračního sáčku se ihned uzavře po vytažení ze stanice. Nečistoty tak zůstanou bezpečně v sáčku a při jeho výměně je spolehlivě zabráněno úniku prachu.
Rozsah dodávky
- Senzory proti pádu
- Filtr, 2 x
- autonomní čištění
- Provoz pomocí aplikace
- Nádrž na čerstvou vodu
- Nabíjecí a odsávací stanice
- Laserový navigační systém (LiDAR)
- Laserový senzor a kamera
- Čisticí kartáč
- Čisticí nástroj
- Kontejner na odpad
- Boční kartáč, 2 x
- Hlasový výstup
- Kobercový senzor
- Funkce časovače, Možnost vícero timerů
- Stírací jednotka
- Utěrka, 2 x
- Připojení přes WLAN
- inteligentní služby/funkce v aplikaci
Aplikace
- Zapečetěné podlahy jako parkety, laminát, korek, kámen, linoleum a PVC i kobercové podlahy s krátkým vlasem
- U koberců s nízkým vlasem
Technické údaje
| Zařízení na baterii | |
| Doba nabití baterie (min) | 230 |
| Typ baterie | Lithium-iontová baterie |
| Kapacita baterie (Ah) | 5,2 |
| Doba čištění na jedno nabití (min) | 120 |
| Plošný výkon (v závislosti na režimu čištění) (m²/h) | 85 |
| Kontejner na odpad (ml) | 330 |
| Nádrž na čerstvou vodu (ml) | 240 |
| Sací výkon (Pa) | 5000 |
| Hladina akustického výkonu (dB(A)) | 66 |
| Počet fází (Ph) | 1 |
| Napětí (V) | 100 / 240 |
| Frekvence (Hz) | 50 / 60 |
| Barva | bílý |
| Hmotnost robotického vysavače (včetně stírací jednotky a utěrky) (kg) | 3,9 |
| Hmotnost včetně obalu (kg) | 12,5 |
| Výška robotického vysavače (mm) | 97 |
| Průměr robota (mm) | 350 |
| Rozměry nabíjecí stanice (mm) | 135 x 150 x 99 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4066529136329 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
