Marolex Zádový postřikovač Titan 16

Kód: TITAN16
2 149 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Detailní informace

Vlastní prodejna
Odběrné místo
prodejna - K myslivně 5, Ostrava, 70800

Detailní popis produktu

Zádový postřikovač Titan 16 patří k nejmodernějším výrobkům firmy Marolex a proto je jeho ovládání jednoduché a pohodlné.

Zádový postřikovač Titan 16 patří k nejmodernějším výrobkům značky Marolex. Jeho ovládání je velice snadné a pohodlné. Měkčené popruhy zpříjemňují delší nošení postřikovače. Teleskopická tyč z tvrzeného hliníku se může natáhnout od 60 do 110 cm. Součástí balení je hadice dlouhá 140 cm, servisní sada a náhradní trysky.
Postřikovač je vhodný pro praváky i leváky (na požádání Vám postřikovač upravíme). Postřikovač si můžete doupravit podle svých potřeb díky mnoha druhům příslušenství, jako jsou různé kompletovací tyče, trysky či nástavce. Postřikovač je tak vhodný nejen do sadů a školek, ale i na zahradu či do skleníků.

S tímto zádovým postřikovačem můžete stříkat parafínové oleje, insekticidy, fungicidy, herbicidy, ale také klasické zahradní postřiky na ochranu rostlin, keřů a stromů. Díky 16-ti litrové nádobě a pákovému pumpování je velmi jednoduchá práce.

Ekologické postřiky ovocných stromů

Každý majitel sadu přistupuje k jarnímu období jako k přípravě budoucích zisků. Brzy na jaře se vyplatí provést ekologický postřik měďnatým nebo parafínovým olejem, abyste sad ochránili před parazity, aniž byste poškodili potřebné včely a další opylovače. Zdravý sad je zárukou zdravého ovoce.

 

Postřik insekticidy

Mšice je téměř každoroční mor sadařů, ale pravidelné postřiky ovocných keřů vás ochrání před ztrátami na úrodě. Díky velké kapacitě titanového postřikovače na zadní straně můžete vstoupit mezi jahodové keře nebo maliny bez nutnosti postřiku celé plantáže.

 

Postřik fungicidy

Jarní postřik vinné révy na jižním svahu je plocha, která není k dispozici pro zemědělskou techniku. Jedinou možností je mobilita, kterou nabízí zádový postřikovač. Čerpadlo s udržováním tlaku až minutu a dlouhou teleskopickou trubkou zkracuje čas potřebný pro časný jarní postřik na minimum.

 

Ochrana proti mechu na střešních taškách

Pohodlné a stabilní popruhy pro přenášení umožňují zcela nové aplikace. S postřikovačem na zadní straně můžete bezpečně a pohodlně vylézt po žebříku a stříkat dlaždice proti mechu. Možnost přídavného vybavení v podobě 3metrového kopí zvyšuje váš dosah téměř 3x ve srovnání s teleskopickým kopím.

 

Ochrana lesních plodin

Les je obtížná oblast a péče o lesní školky je náročná práce, která by se měla zjednodušit. Výběr ze 3 kapacit a kompatibilita s půdním kopím dělají z titanového postřikovače neocenitelnou zbraň s larvami ničícími kořeny stromů v lesních plodinách.

 

Aplikace kapalných hnojiv

V balení s náhradními díly najdete i přídavnou 1 mm trysku určenou pro hnojiva. Zelená tryska umožňuje vytvořit mikromlhu, která roztříští hnojivo na mikroskopické kapky, které rostliny lépe absorbují. Pro ještě větší efektivitu je dobré použít vícetryskové nástavce a maximalizovat možnosti hnojení plodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postřikovače na chemie
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: