výsuvný postřikovač s tryskou, 10 cm

Kód: 22001
130 Kč
Skladem (52 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Detailní informace

Vlastní prodejna
Odběrné místo
prodejna - K myslivně 5, Ostrava, 70800

Detailní popis produktu

Výsuvný postřikovač (10 cm) s tryskou dosahu až 5,2m, s proplachovou zátkou, určený pro rozprašovací nebo rotační trysky, zesílené tělo, originální těsnění zamezující protékání, 1/2" zapuštěný závit, profesionální řada.

Zavlažování menších nebo členitějších trávníkových a případně i keřových ploch zahrad rodinných domů, veřejných ploch a parků s nárokem na maximální rovnoměrnost postřiku, odolnost a životnost postřikovače. Postřikovač je standardně dodáván s proplachovou zátkou a je určen pro všechny druhy rozprašovacích trysek řady FIX, A, speciální trysky BUBBLER a STRIP ale i pro rotační trysky MP ROTATOR. Tím, že nemá postřikovač integrovaný tlakový regulátor je doporučující jej provozovat při doporučeném tlaku výrobce: rozprašovací trysky 2,1 bar, rotační trysky 2,8 bar.

Postřikovače Hunter Pro-Spray jsou navrženy tak, aby poskytly maximální životnost a komfort uživateli. Pro-Spray se vyznačuje velmi odolnou konstrukcí ze zesíleného ABS plastu, exkluzivním designem zajišťovací hlavy výsuvníku postřikovače, která ani při uvolnění nepropouští vodu. Postřikovač je kompatibilní s řadou pevně nastavitelných trysek "FIX", obdélníkových trysek "STRIP", plynule nastavitelných trysek řady "A", rotačních trysek MP ROTATOR nebo jiných speciálních Hunter trysek či bubblerů. Součástí postřikovače je proplachová zátka, která po instalaci postřikovače slouží ke směrovému odvodu mechanicky znečištěné vody a minimalizuje tak následné znečištění nebo poškození instalované trysky.

KLÍČOVÉ VÝHODY

  • Nejodolnější tělo mezi postřikovači pro dlouhodobý a spolehlivý provoz
  • Vlisované těsnění vyrobené z materiálů odolných vůči chemikáliím, chlóru a tvrdé vodě
  • Inovativní konstrukce těsnění zabraňuje průsakům mezi hlavicí a tělem i v případě uvolnění
  • Odolná pružina zajišťující zasouvání výsuvníku za každých podmínek
  • Možnost použití zpětného ventilu zabezpečující výtok vody z postřikovače na nejnižším místě
  • Náhradní díly a příslušenství k dispozici pro jednodušší servis a inovaci
  • Kompatibilní se všemi tryskami s vnitřním závitem
    Kompatibilní se všemi tryskami Hunter s vnitřním závitem

Těsnění postřikovače

Nejodolnější těsnění mezi postřikovači je vyrobeno z materiálů odolných vůči chemikáliím, chlóru a tvrdé vodě. Tlakem aktivované, multifunkční těsnění bylo navrženo ke snížení množství obtékající vody při vysouvání výsuvníku. Těsnění funguje i při nízkém tlaku a dovoluje zapojení více postřikovačů v jedné sekci. Speciální tvar těsnění chrání výsuvník při závlaze a zabraňuje vniknutí mechanických nečistot při zasouvání, tím brání zaseknutí výsuvníku. Chodci, cyklisté, těžká technika, ale i změna teploty často způsobují uvolnění zajišťující hlavice postřikovače. Díky těsnění tak Pro-Spray vydrží více než jedno úplné otočení o 360° a stále zůstává utěsněn.

Nejodolnější tělo mezi postřikovači

Postřikovače řady Pro-Spray se skládají z pevného vyztuženého těla a odolné hlavice z ABS plastu. Ty jsou navrženy tak, aby odolaly i těm nejnepříznivějším podmínkám jakými jsou pojezd těžké techniky nebo vandalismus. Dlouhý závit zajišťuje vysokou pevnost mezi hlavicí a tělem, pevné dotažení pomáhá hlavici odolat velkému náporu vstupního tlaku. Největší výhodou ale je, že těsnění neplní funkci jen pro dotěsnění výsuvníku, ale zároveň zevnitř těsní i spoj mezi hlavicí a tělem postřikovače, takže ani případné nečistoty v závitu mezi hlavicí a tělem nezpůsobí únik vody.

Zpětný ventil ADV

Použití zpětného ventilu eliminuje unikání vody a tvoření přemokřených míst u níže položených postřikovačů, chrání svah před nepříznivým působení vytékající vody a zároveň zabraňuje plýtvání vodou. Na výběr jsou modely postřikovačů s již vestavěným zpětným ventilem, nebo jej lze instalovat dodatečně až při samotné montáži postřikovače

Doplňkové parametry

Kategorie: Podzemní postřikovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: