Gardena Odvodňovací ventil - sada

Kód: 2770-20
289 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2024

Detailní informace

Vlastní prodejna
Odběrné místo
prodejna - K myslivně 5, Ostrava, 70800

Detailní popis produktu

Drenážní pomůcka pro ochranu před poškozením mrazem

GARDENA odvodňovací ventil - sada chrání váš zavlažovací systém Pipeline, Sprinkler System a Original GARDENA System před možným poškozením mrazem. Sada se skládá ze standardizovaného automatického odvodňovacího ventilu a tří různých nástavců Original GARDENA: rychlospojky, spojky Original GARDENA System a spojky Profi System. Chcete-li například odstranit zbytky vody z potrubního systému, použijte rychlospojku na hadici. Nejprve našroubujte odvzdušňovací ventil na nástavec a poté jej připojte k výstupu z Pipeline vodní zásuvky. Budete potřebovat buď obyčejnou pumpičku na kolo nebo vzduchový kompresor. Stlačený vzduch profoukne systém, vytlačí vodu ven, a tím zabrání jeho poškození mrazem. Odvodňovacích ventil - sada je kvalitní výrobek vyrobený v Německu. Voda všude tam, kde je potřebná. Snadný přístup k vodě: zavlažovací potrubí vedené pod zemí.

Obsah sady

Sada s odvodňovacím ventilem obsahuje standardizovaný odvzdušňovací ventil se 3 nástavci (rychlospojka Original Gardena System, šroubení Original GARDENA System, šroubení Profi System). K použití je navíc nutná pumpička na kolo nebo vzduchový kompresor.

Vhodné pro odvodňování několika GARDENA systémů

Přípojka Original GARDENA System umožňuje použití tří různých nástavců pro odvodnění systému Pipeline, Sprinkler systému a Original GARDENA systému. Odvodnění chrání systém před možným poškozením mrazem z důvodu zbytků vody v potrubí.

Rychlé a jednoduché

Našroubujte automatický odvzdušňovací ventil na vhodné příslušenství a vytvořte stlačený vzduch pomocí běžné pumpy na kolo nebo kompresoru. Systém se zbaví vody pomocí stlačeného vzduchu.

Vysoká kvalita a pevnost

Díky použití vysoce kvalitních materiálů má odvodňovací ventil dlouhou životnost a trvanlivost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spojky, přípojky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: