Gardena Robotická sekačka SILENO life, 750 m²

Kód: 15101-32
23 990 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
13.2.2023

 

\n

Robotická sekačka SILENO life 750

Detailní informace

Doručení zdarma
Doručení zdarma
při odběru zboží nad 10 000,-
Dárek zdarma
Dárek zdarma
k zboží označenému Dárek zdarma
Odběrné místo
Odběrné místo
vlastní prodejna

Detailní popis produktu

\n
\n
\n
\n

Výkonná robotická sekačka pro zahrady do 750 m²

\n
\n
Nízkohlučná, všestranná s inteligentní konstrukcí - to je robotická sekačka GARDENA SILENO life 750 m². SILENO life je ideální pro středně velké trávníky, kombinuje vysoký výkon a přesnost s pohodlným sekáním. Začněte! Zvedněte svůj chytrý telefon a pomocí aplikace GARDENA Bluetooth® zadejte velikost trávníku, požadované dny sečení a preferovaný čas zahájení. Aplikace GARDENA Bluetooth® vás intuitivně provede počáteční instalací krok po kroku. Vaše robotická sekačka nastaví harmonogram a je připravena pracovat bez vyrušování. Je snadné pohodlně ovládat svoji SILENO city pomocí Bluetooth® ze vzdálenosti až 10 m. Vaše robotická sekačka vypočítá optimální čas sekání trávy a aplikace GARDENA Bluetooth® pomocí svého plánovacího asistenta pomůže udržovat vaši zahradu v pořádku. Díky mimořádně tichému motoru má tato sekačka nejlepší nízkou hladinu hluku ve své třídě pouhých 57 dB (A). Vy a vaši sousedé můžete v klidu odpočívat na zahradě, i když vaše sekačka pracuje. Sofistikovaná funkce CorridorCut vede robotickou sekačku bez problémů při sekání v úzkých pasážích a těsných rozích o šířce pouhých 60 centimetrů mezi ohraničujícími vodiči. CorridorCut dokonce naviguje vaši robotickou sekačku ze složitých slepých uliček. Robotická sekačka, vedená funkcí SensorControl, sama posoudí, jak často potřebuje váš trávník úpravu, a vyrazí ve správnou chvíli přesně podle frekvence v závislosti na růstu trávy. Váš chytrý malý pomocník seče trávu co nejefektivněji. SILENO life seče trávník samostatně bez ohledu na počasí, déšť nebo prudké slunce. Chytrá robotická sekačka zaregistruje, že je půda zamrzlá nebo je příliš mrazivo; pozastaví svůj program a počká, až mráz pomine. Ohraničující vodič označuje sekačce SILENO life plochu zahrady, kterou je třeba sekat. Podobně naváděcí drát spolehlivě a plně automaticky směruje robotickou sekačku do všech oblastí sečení. Sekačka nebude mít problémy s přejezdem v úzkých prostorech a dokonce ani se svahy nebo sklony až do 35 procent. Po ukončení práce se tento pracovitý robotický zahradník vrátí zpět do nabíjecí stanice, kde se dobije. Seká zcela samostatně a dává vám více času soustředit se na práci, kterou máte na zahradě rádi. SILENO life lze snadno vyčistit vodou ze zahradní hadice - nemůže to být jednodušší. Sečení sekačkou na trávu je díky SILENO life tak snadné - jen se posadíte, odpočíváte a necháte robotickou sekačku, aby za vás udělala těžkou práci. Se sekačkou SILENO life bude váš trávník vždy vypadat úžasně dobře upravený: inteligentní robotické sekačky. SILENO.
\n
\n
\n

Bluetooth® připojení

\n

Jednoduše si vezměte do ruky svůj smartphone a snadno nastavíte svou robotickou sekačku SILENO life pomocí aplikace GARDENA Bluetooth® ze vzdálenosti až 10 m. Funkce EasyApp Control, Auto Schedule a EasyConfig patří k vlastnostem pro snadnou instalaci a použití bez zbytečných potíží.

\n

Auto Weather & Terrain: automaticky podle počasí a terénu

\n

SILENO life je sezónní pomocník, který pracuje za každého počasí, ať prší nebo svítí slunce. Tato sekačka poseká travnaté plochy všech tvarů, od jednoduchých po členité, zvládne také svahy se sklonem až 35 procent.

\n

Bezpečná a tichá

\n

Ohraničujíci vodič určuje žací plochu flexibilně a přesto spolehlivě - zajišťuje, že sekačka na trávu bude sekat pouze v uvedené oblasti. Vysoce citlivé snímače kolize zaručují zastavení sekačky na trávu před zahradními překážkami. Při nadzvednutí sekačky způsobí další sada senzorů okamžité zastavení nožů, čímž se předchází zranění.

\n
\n
\n
\n
\n
\n
\n
\n
\n
\n
\n
\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n
\n
Technické specifikace
\n
Číslo položky15101-32
EAN-kód4078500043625
\n
Produktivita
\n
Pracovní kapacita750 m² ±20%
Systém nabíjeníAutomatický
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy35 %
Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky10 %
\n
Výrobek
\n
Řízení pomocí aplikaceGARDENA Bluetooth® aplikace (je nutná online registrace, viz popis)
Informační panelMonochromatický grafický displej 2,1”
Timer (časový spínač)Ano
Typ rukojetiIntegrovaná
Aktualizace firmwareUSB
Index ochrany (IP kód)IPX5
\n
Napájení a nabíjení
\n
Typ akumulátoruLion
Typická doba nabíjení60 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití65 min
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití4 kWh
\n
Motor a žací systém
\n
Žací systém3 otočné nože ostré jako břitva
Výška sečení, min-max20-50 mm
Šířka záběru, cm22 cm
Obousměrné otáčení žacího diskuAno
Požadovaná pracovní doba (sečení & nabíjení)11 h for maximum area capacity
\n
Hladina hluku
\n
Hladina hluku vnímaná57 dB(A)
\n
Bezpečnostní funkce
\n
AlarmAno
PIN kódAno
Senzor pro zvednutíAno
Senzor náklonuAno
\n
Příslušenství pro instalaci
\n
Vodič ohraničující smyčky200 m
Nízkonapěťový kabel5 m
Skoby300 ks
\n
Celkové rozměry
\n
Velikost výrobku, DxŠxV58x39x23 cm
Hmotnost, kg8.3 kg
\n
\n
\n
\n

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické sekačky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: