Marolex Postřikovač - pěnovač AXEL 3000

Kód: S122.103
529 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Detailní informace

Vlastní prodejna
Odběrné místo
prodejna - K myslivně 5, Ostrava, 70800

Detailní popis produktu

Postřikovač – pěnovač AXEL 3000 je ruční tlakový pěnovač s objemem 3000 ml. Tento model je určen pro dílnu, dům, zahradu. Pěnovač AXEL 3000 svou speciální konstrukcí trysky Vám umožní i s obyčejného saponátu vytvořit hustou pěnu. Hustotu pěny lze regulovat pomocí tří různých vyměnitelných vložek, které jsou součástí balení. Těsnění v pěnovači je EPDM – výborně snáší široké spektrum čistících prostředků. Nádoba má objem 3 litry.

Pěnovač je možné také na nanášení pěny při mytí zahradního nábytku, sprchových koutů, domácích spotřebičů (jako například digestoř, trouby) a mytí auta.

Má schopnost měnit hustotu pěny pomocí vyměnitelných vložek

Každý hrot podléhá opotřebení, ale stojí za zmínku, že všechny pěnidla a jejich součásti procházejí ve výrobním procesu vícestupňovou kontrolou kvality.

Mytí a péče o zahradní nábytek

Po sezóně je náš zahradní nábytek již trochu zašpiněný a skvělým způsobem, jak vyčistit například ratan, je aktivní čisticí pěna, nanášená pomocí axelové pěny.

 

Mytí sprchových kabin

Sprchové kabiny jsou při čištění těžkým protivníkem. Mýdlový kal vyžadoval pracné čištění, ale nyní můžete použít aktivní čisticí pěnu, pod kterou se kal rozpustí. Poté jej stačí opláchnout.

 

Praní tukových domácích spotřebičů (digestoře, trouby)

Čištění digestoře nebo trouby ještě nikdy nebylo tak snadné, stačí nanést aktivní čisticí pěnu, opláchnout a je to. Vše je lesklé čisté.

 

Mytí aut

Nablýskané auto je pýchou majitele; Použití aktivní čisticí pěny je jako lázně pro auto. Pěna má delší životnost než běžné prací prostředky, takže její účinnost je mnohem vyšší.

 

Mytí ráfků

Díky tomu, že pěna produkovaná napěňovačem axel je hustá a má dlouhou životnost i na svislých plochách, je ideální pro mytí hliníkových ráfků. Opatření trvá déle a postup není třeba opakovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postřikovače na chemie
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: