Marolex zádový Postřikovač Titan 12

Kód: TITAN12
2 119 Kč –8 %
titan 12 pressure sprayer backpack opryskiwacz cisnieniowy plecakowy 12000ml 12liter
2 119 Kč –8 % 1 929 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Detailní informace

Vlastní prodejna
Odběrné místo
prodejna - K myslivně 5, Ostrava, 70800

Detailní popis produktu

Ekologické postřiky ovocných stromů

Každý majitel sadu přistupuje k jarnímu období jako k přípravě budoucích zisků. Brzy na jaře se vyplatí provést ekologický postřik měďnatým nebo parafínovým olejem, abyste sad ochránili před parazity, aniž byste poškodili potřebné včely a další opylovače. Zdravý sad je zárukou zdravého ovoce.

 

Postřik insekticidy

Mšice je téměř každoroční mor sadařů, ale pravidelné postřiky ovocných keřů vás ochrání před ztrátami na úrodě. Díky velké kapacitě titanového postřikovače na zadní straně můžete vstoupit mezi jahodové keře nebo maliny bez nutnosti postřiku celé plantáže.

 

Postřik fungicidy

Jarní postřik vinné révy na jižním svahu je plocha, která není k dispozici pro zemědělskou techniku. Jedinou možností je mobilita, kterou nabízí zádový postřikovač. Čerpadlo s udržováním tlaku až minutu a dlouhou teleskopickou trubkou zkracuje čas potřebný pro časný jarní postřik na minimum.

 

Ochrana proti mechu na střešních taškách

Pohodlné a stabilní popruhy pro přenášení umožňují zcela nové aplikace. S postřikovačem na zadní straně můžete bezpečně a pohodlně vylézt po žebříku a stříkat dlaždice proti mechu. Možnost přídavného vybavení v podobě 3metrového kopí zvyšuje váš dosah téměř 3x ve srovnání s teleskopickým kopím.

 

Ochrana lesních plodin

Les je obtížná oblast a péče o lesní školky je náročná práce, která by se měla zjednodušit. Výběr ze 3 kapacit a kompatibilita s půdním kopím dělají z titanového postřikovače neocenitelnou zbraň s larvami ničícími kořeny stromů v lesních plodinách.

 

Aplikace kapalných hnojiv

V balení s náhradními díly najdete i přídavnou 1 mm trysku určenou pro hnojiva. Zelená tryska umožňuje vytvořit mikromlhu, která roztříští hnojivo na mikroskopické kapky, které rostliny lépe absorbují. Pro ještě větší efektivitu je dobré použít vícetryskové nástavce a maximalizovat možnosti hnojení plodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postřikovače na chemie
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: